Andrzejkowe Wróżby

Rozpal Waszą miłość w Andrzejki

Chcesz mieć pewność, że zakocha się w Tobie ta konkretna osoba? A może chcesz zatrzymać przy sobie swoją miłość? Marzysz o tym, by to uczucie przetrwało wszystkie złe chwile? Skorzystaj z mocy Andrzejek!

linia ozdobna

Pomogę Ci w andrzejkowych wróżbach.

Andrzejkowa wróżba prosto na Twój telefon CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Wypełnij formularz, postawię wróżbę na andrzejki i prześlę zabezpieczoną na Twój numer telefonu.

linia ozdobna

Andrzejki nie są tylko po to, by wróżyć osobom nie znającym swojej drugiej połówki. Jeśli Ty już masz ukochaną osobę obok siebie lub też dokładnie wiesz, z kim chcesz spędzić resztę życia, to w Andrzejki możesz sprawić, że Wasza miłość będzie wieczna, szczęśliwa i wszyscy będą jej Wam zazdrościć.

Jak wykorzystać do tego celu andrzejkową noc? Chętnie Wam w tym pomożemy. Jest na to kilka sposobów, ale nie przegapcie mocy Andrzejek!

Pierwszym ze sposobów sprawdzonych w Andrzejki są andrzejkowe czary z włosem ukochanej osoby. Jeśli masz włos ukochanej osoby to właśnie w andrzejkową noc spal ten włos płomieniem świecy. To co zostanie po włosie koniecznie włóż do koperty i noś przy sobie przez 14 dni. Ostatniego dnia ta osoba spojrzy na Ciebie jak na innego człowieka.

Ten sposób Wam się nie podoba? Znam też inny. Bardzo skuteczny w Andrzejkową noc jest napój miłości. Nie jest on wcale trudny do przygotowania, ale za to bardzo skuteczny. Jeśli możecie to przygotujcie go już przed Andrzejkami, ale właśnie w Andrzejki go wypijcie. Idealnie by było, gdyby w Andrzejki wspólnie go wypić. Jak się nie uda, to też nic straconego!

Przedstawiam Wam najskuteczniejszy z eliksirów miłości, a jego moc można właśnie jeszcze wzmocnić dzięki Andrzejkom. To napój miłosny stosowany także przez… Cyganów. A jak wiadomo oni potrafią w tym być mistrzami. A potrzebne do tego składniki to: filiżanka wody, łyżeczka kopru włoskiego, ¼ filiżanki czerwonego wina i trzy szczypty gałki muszkatołowej. Wszystkie te składniki należy razem wrzucić do miseczki, postawić na ogniu i zagotować. Bardzo ważne jest, by w Andrzejki zapalić także czerwoną świeczkę. Trzynaście razy wypowiedz na głos imię ukochanej osoby. Potem zdejmij z ognia garnek i przecedź jego zawartość przez lnianą szmatkę. Dodaj troszkę miodu i wypijcie go razem.

Dowiedz się więcej: