Andrzejkowe Wróżby

Andrzejkowe wróżby indywidualne

Oto kilka andrzejkowych wróżb, które możesz wykonać indywidualnie:

linia ozdobna

Pomogę Ci w andrzejkowych wróżbach.

Andrzejkowa wróżba prosto na Twój telefon CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Wypełnij formularz, postawię wróżbę na andrzejki i prześlę zabezpieczoną na Twój numer telefonu.

linia ozdobna

Andrzejkowe serce

To bardzo łatwy sposób na to, by sprawdzić w Andrzejki, kto jest nam przeznaczony. Ta wróżba jest przeznaczona zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. I jest niezwykle łatwa do realizacji. Trzeba do wróżby przygotować kartkę czerwonego papieru i nożyczki. Narysować serce i wyciąć je. W sercu napisać męskie (kobiety) lub żeńskie (mężczyźni) imiona. Serce przygotowane na andrzejkową wróżbę należy odwrócić i igłą zaznaczyć jedno miejsce. Właśnie to imię, które zostanie zaznaczone, to imię Twojej przyszłej małżonki lub małżonka.


Andrzejkowe jabłko

To wróżba, do której potrzebujemy właściwie tylko jabłka, obieraczki. W Andrzejki wystarczy wybrać jedno, dojrzałe, ładne i najlepiej czerwone jabłko. Wróżba polega na tym, by obraną skórkę rzucić za siebie i sprawdzić w jaką literę się ułożyła. A ona będzie pierwszą literą Twojej przyszłej miłości.


Andrzejkowe karteczki

To wróżba znana od lat i bardzo lubiana. Dlaczego? Bo w Andrzejki ma szczególną moc. Pamiętajcie o niej, a na pewno się nie zawiedziecie. Przygotujcie małe karteczki z imionami osób, na których Wam zależy. W andrzejkową noc włóżcie te karteczki pod poduszkę i koniecznie rano wyciągnijcie jedną z nich. Tak będzie nazywać się Wasz przyszły mąż lub żona.


Andrzejkowe lanie wosku

Wróżba stosowana przez nasze prababcie, ale na pewno nie straciła na aktualności. To wróżba, z którą Andrzejki się właściwie kojarzą i chyba każdy wie mniej więcej o co w niej chodzi. Przede wszystkim wielką rolę w tej wróżbie odgrywa fantazja. A co do tej wróżby trzeba przygotować? Zwykłych świeczek, klucza i miski z wodą. Wosk najlepiej roztopić w rondelku na małym ogniu, Ciepły wosk ostrożnie przelać przez dziurkę od klucza do wody. Gdy wosk na wodzie zastygnie podnosimy go do światła i patrzymy na przeciwległą ścianę, gdzie powstaje cień. Z jego kształtu wróżmy w Andrzejki przyszłość.

Dowiedz się więcej: