Andrzejkowe Wróżby

Andrzejkowe wróżby grupowe

Andrzejkowych wróżb, jakie wykonuje się w grupie jest znacznie więcej. Wykonywane także w noc św. Andrzeja dają  jednak podobny efekt. W Andrzejki chodzi przecież przede wszystkim o to, by się dowiedzieć, kiedy wyjdzie się za mąż lub znajdzie się swoją miłość. Andrzejki są idealne do tego!

linia ozdobna

Pomogę Ci w andrzejkowych wróżbach.

Andrzejkowa wróżba prosto na Twój telefon CAŁKOWICIE ZA DARMO!

Wypełnij formularz, postawię wróżbę na andrzejki i prześlę zabezpieczoną na Twój numer telefonu.

linia ozdobna

A tutaj kilka andrzejkowych wróżb, które można robić w grupie!

Andrzejkowa cytryna

Uczestniczą w tej wróżbie wszyscy. Na początek każdy z uczestników Andrzejek wypisuje na oddzielnych kartkach imiona płci przeciwnej, ale… sokiem z cytryny. Tak, by nie było widać jakie właściwie imię zostało napisane na kartce. Później w trakcie Andrzejek losuje się jedną kartkę i dzięki zapalonej wcześniej świecy, przykładając karteczkę do niej, można odczytać to imię. A ono oznacza naszego przyszłego partnera lub partnerkę.


Andrzejkowa wróżba z talerzami

Potrzebne do tej wróżby są trzy talerze - najlepiej głębokie. Pod talerzami układami w Andrzejki trzy różne rzeczy - monetę, obrączkę lub pierścionek i różaniec. Osoba, która chce sobie powróżyć nie może widzieć, gdzie co zostało schowane. To cała sztuka tej wróżby. Później ta osoba wskazuje jeden z talerzy i w zależności co wylosuje, co innego sobie wywróży. Obrączka oznacza szybkie zamążpójście, moneta szybkie wzbogacenie się, a różaniec staropanieństwo.


Andrzejkowe układanie butów

Kto z nas nie zna tej wróżby? Układanie butów to jedna z najbardziej popularnych wróżb na Andrzejki obok lania wosku. Dotyczy ona ustalenia, a właściwie znalezienia partnerki czy partnera. Każda z obecnych osób, która nie ma jeszcze swojej miłości u boku, zdejmuje jednego buta i w rzędzie ustawia się jeden za drugim, aż nie dojdzie się do progu. But, który jako pierwszy przekroczy próg daje znak, że właśnie ta osoba, do której ten but należy najwcześniej ze zgromadzonych weźmie ślub.


Andrzejkowa wróżba z rurkami

To wróżba dla wszystkich uczestników imprezy Andrzejkowej. I niezwykle skuteczna. Pamiętajcie o niej w Andrzejki. Każda osoba musi mieć jedną rurkę. Wszystkie patyczki, rurki, czy chociażby zapałki należy włożyć do misek z wodą. Te które najszybciej się dotkną mogą oznaczać albo długą przyjaźń, albo miłość.

Dowiedz się więcej: